Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zegarki
Generalnie mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o kupno czy t zegarka czy biżuterii, to także polecam dobre i godne zaufania sklepy internetowe w których jest znacznie taniej i wybór również mamy bardzo szeroki.
Odpowiedz
Fajny zegarek, fajny. Ja ostatnio skorzystałem z oferty pożyczkowej od https://concash.pl i też kupiłem sobie zegarek, ale w moim przypadku jest to smartwatch od samsunga. Lubicie tego typu zegarki czy stawiacie na klasyke?
Odpowiedz
Ja polecam Lorusy - elegancja w dobrej cenie.
Odpowiedz
Nie widzę sensu brać pożyczki na zakup zwykłego zegarka, który w wielu przypadkach jest tylko dodatkiem do całości naszego stylu. Ładny zegarek na bransolecie lub skórzanym pasku nie musi być drogi i warto poszukać go w dobrych sklepach internetowych.
Odpowiedz
Ja mogę polecić zegarki mało znanej, litewskiej marki Vostok Europe. Jakość wykonania zrobiła na mnie na prawdę duże wrażenie, a i cena nie powala na kolana. Wydaje mi się, że jedynym polskim importerem tej marki jest e-zegarek.pl (mogę się mylić), tam kupowałem i polecam Uśmiech
Zaznaczę tylko, że zegarek zakładam tylko do stroju oficjalnego, do codziennego latania preferuję swojego Apple Watch 3 Nike+ :3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości