Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieci komórkowe
Cześć! Mam wielką prośbę o pomoc... Chcę poznać Waszą opinie odnośnie sieci komórkowych z jakimi macie/mieliście doświadczenie. Termin końca umowy mija niebawem i zastanawiam się czy pozostać u dotychczasowego operatora czy zmienić. Bardzo proszę  o wyrażenie opinii!
Odpowiedz
Jakie masz oczekiwania, tzn. na czym Ci zależy All-inclusive czy chodzi Ci np. tylko o rozmowy, czy sms? Generalnie oferty u operatorów są podobne.
Odpowiedz
Najlepiej, żeby wszystko było bez limitu. Chociaż rozmawiam niewiele i smsów też piszę mało, najbardziej zależy mi na internecie. Używam głównie Messengera do komunikacji i WhatsUp
Odpowiedz
A teraz w jakieś sieci masz?
Odpowiedz
Play i niezbyt jestem zadowolony, wiecznie problemy z zasięgiem, zrywaniem neta, w ogóle trybi mocno mimo dużego pakietu a mam nowy tel więc nie jest kwestia jakiegoś dziada.
Odpowiedz
Się nie dziwie, sam uciekłem z playa do tmobile Oczko https://komorkomat.pl/porownywarka/ wejdź sobie na tą stronkę i pozaznaczaj co Cię interesuje, będziesz miał mniej więcej ogląd na to jak taka sama oferta albo podobna plasuje się cenowo u innych operatorów. Ja się przeniosłem, teraz w ogóle mam ofertę na firmę i bardzo dobrze mi się korzysta, nie mam takich problemów o jakich wspominasz.
Odpowiedz
Spoko, chętnie skorzystam. Jak tak patrzyłem to plus miał fajne oferty, ale rzeczywiście wrzucę sobie może w porówywarkę Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości