Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczne odchudzanie - jakie macie metody?
No właśnie, a Wy jakie macie metody aby zrzucić zbędne kilogramy po zimie? Faszerujecie się jakimiś tabletkami czy może postanowiliście uczęszczać na siłownię? Za wszystkie porady z góry bardzo serdecznie dziękuję.
Odpowiedz
Przede wszystkim jeść regularnie Uśmiech
Odpowiedz
Przez pewien okres wy życiu, dokładnie 5 lat byłem "zmuszany" do regularnego jedzenia - stołówka szkolna. Zaopatrywałem się tam we wszystkie posiłki od śniadania do kolacji i już po 2 miesiącach widziałem duże efekty tego, chodź sam nie byłem na początku tego świadom. Spodnie w pasie zaczęły być luźniejsze
Odpowiedz
dużo ruchu i waga zleci, nic innego Uśmiech
Odpowiedz
(15.01.2017, 00:58)surek napisał(a): : http://forum.casualism.pl/showthread.php?pid=2249#pid2249No właśnie, a Wy jakie macie metody aby zrzucić zbędne kilogramy po zimie? Faszerujecie się jakimiś tabletkami czy może postanowiliście uczęszczać na siłownię? Za wszystkie porady z góry bardzo serdecznie dziękuję.

faszerowanie sie tabletkami i jeszcze wierzenie, że to cos da to jest zabawne raczej;-) siłownia plus zdrowe odzywianie się;-) tylko!!! i az tylko
Odpowiedz
Najważniejsza jest zdrowa i zbilansowana dieta a do tego bardzo dużo ruchu, polecam biegać minimum trzy razy w tygodniu. Na początek może to być 5 km. ale po dwóch/trzech tygodniach dobrze jest już robić ok. 8-10 km. Uśmiech
Odpowiedz
Niestety, ale każdy organizm jest inny oraz inna metoda okaże się dla niego skuteczna jeżeli chodzi o odchudzanie. Na pewno należy uwzględnić dobrą dietę i systematyczny trening aby osiągnąć efekt. W tym celu polecam także dobrać odpowiednie, wygodne obuwie sportowe, tak się składa że pod tym względem chętnie pomożemy.
Odpowiedz
Nie ma sensu na samym początku faszerować się tabletkami. Dieta i ćwiczenia a jeśli kilogramy nie będą spadać, to wtedy suplement jak najbardziej jest wskazany
Odpowiedz
Zgadzam się z Wami w 100%, kompletnie nie ma sensu zaczynać od tabletek które, jeżeli już to proponuję dietę i trening tak jak mowa powyżej. To zda egzamin, a jeżeli nie wiemy jak ułożyć dietę- warto doradzić się specjalisty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości