Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie buty?
Muszę sobie kupić adidasy, bo te w których obecnie chodzę zaczęły mi się rozklejać i w zasadzie nie chcę ich naprawiać, bo są już stare i i tak prędzej czy później całkiem się rozkleją. Przeglądałam ofertę sklepów internetowych i zastanawiam się nad jednymi z tych butów https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-...-7092.html . Macie może jakies doświadczenie z butami marki Nike z kolekcji Free? Szczerze mówiąc nie widziałam nigdy na żywo takich butów i nie znam żadnej osoby, która by je miała i nie mam od kogo dowiedzieć się, czy warto je kupic. Wyglądają bardzo efektownie i do tego ceny niektórych są bardzo niskie jak na buty tej marki.
Odpowiedz
(16.11.2016, 15:53)valeanti napisał(a): Muszę sobie kupić adidasy, bo te w których obecnie chodzę zaczęły mi się rozklejać i w zasadzie nie chcę ich naprawiać, bo są już stare i i tak prędzej czy później całkiem się rozkleją. Przeglądałam ofertę sklepów internetowych i zastanawiam się nad jednymi z tych butów https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-...-7092.html . Macie może jakies doświadczenie z butami marki Nike z kolekcji Free? Szczerze mówiąc nie widziałam nigdy na żywo takich butów i nie znam żadnej osoby, która by je miała i nie mam od kogo dowiedzieć się, czy warto je kupic. Wyglądają bardzo efektownie i do tego ceny niektórych są bardzo niskie jak na buty tej marki.

nike to porządna marka, jakość na poziomie. rozklejają się chyba po czterech latach aktywnego noszenia Uśmiech
Odpowiedz
Szczerze nie inwestuje w marki typu adidas, nice, pumy bo mam z nimi złe doświadczenia. Jeśli już kupuje to converse lub new balance
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o buty sportowe, to mi nie robi zwykle różnicy jakiej marki są, każde mi długo służyły. Ostatnio kupiłam new balance.
Odpowiedz
Mi zdecydowanie bardziej podobają się Adidas ZX FLUX Uśmiech
Odpowiedz
Jak dla mnie to nie ma dużej różnicy, jeśli chodzi o wygląd. Bardziej jestem przekonana do Adidasa, jeśli chodzi o markę.
Odpowiedz
To kiepska postawa, bo wygląd jest kluczowy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości